Screen Replacement for CLAA116WA01 1366X768 HD 40 pins 60Hz 11.6" LCD Laptop LED Display Digitizer Panel
β˜…β˜…β˜…β˜…β˜… 4.8 125 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by online.fit-premium.de
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Compatible with CLAA116WA01 LCD LED Screen Display Digitizer Replacement.
  • Screen Size: 11.6 inch;Resolution:1366X768 HD; Backlight: LED; Warranty period: 3 months.
Brand GBOLE
Manufacturer GBOLE
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.8 out of 5
β˜…β˜…β˜…β˜…β˜…
125 ratings | 51 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
87% (109)
4 stars
2% (3)
3 stars
1% (1)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (13)