Anti-electromagnetic Interference Single-Phase 50A Filter Power Supply HT170-50-M6-E2 220V AC Single(HT170-30-M4-H2 30A)
★★★★★ 4.4 81 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by online.fit-premium.de
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Electromagnetic Interference FiltersAnti-electromagnetic interference single-phase 50A filter power supply HT170-50-M6-E2 220V AC single
  • Electromagnetic Interference Filters
Brand VHJDSMYA
Color HT170-30-M4-H2 30A
Manufacturer VHJDSMYA
Mfr Part Number VHJDSMYA
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.4 out of 5
★★★★★
81 ratings | 33 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
81% (66)
4 stars
5% (4)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
11% (9)